Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

MindManager 2020 for Windows - Perpetual Single User

MindManager 2020 for Windows - Perpetual Single User

Producent: Corel
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

1 944,63 zł brutto
1 581,00 zł netto

System operacyjnyWindows XP/Vista/7/8/10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://mindjet.com
Polska wersjanie

Opis programu

MindManager jest to kompleksowe narzędzie służące do tworzenia elastycznych map myśli i diagramów, co pozwala na uporządkowanie informacji oraz nowych pomysłów. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie organizacji procesu projektowania. Przy użyciu programu MindManager można również zwizualizować nawet  złożone zagadnienia w bardzo przejrzysty i czytelny sposób. Używanie tego potężnego programu pozwala znacznie efektywniejsze zarządzanie swoją pracą.

Program jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Istnieje również możliwość zakupu oprogramowania przeznaczonego do użytku w systemie Mac OS X. Jednak oprogramowanie ma bardziej ograniczoną funkcjonalność dla Mac.

 

Najważniejsze cechy programu MindManager:

Czytelna wizualizacja
Mapy myśli są wirtualnymi tablicami, w których można przechowywać najlepsze pomysły powstałe w czasie burzy mózgów. Zaletą programu jest również przejrzyste zwizualizowanie sensownych połączeń między poszczególnymi elementami. Dodatkowo można dodawać notatki, linki, hiperłącza i załączniki. 

Organizacja realizacji projektów
Program MindManager pozwala na ustalanie priorytetów i harmonogramu wykonywania zadań. Wystarczy przeciągnąć i upuścić, aby dodać odpowiednie akcje. Narzędzie pozwala na transfer wiedzy, analizę procesów i projektowanie planu działania. MindManager umożliwia również określanie terminów, zasobów i zależności, aby każdy wiedział, co należy wykonać i kiedy. W przypadku nagłej zmiany założeń, istnieje możliwoość prostego i szybkiego wprowadzania korekt.

Efektywna komunikacja
Program wyświetla informacje zwrotne na bieżąco, w celu poprawy jakości spotkań. Użycie narzędzia MindManager w trybie wizualnym pomaga na przejrzyste przedstawienie uczestnikom celów, wymagań biznesowych, założeń projektów budżetu, priorytetów strategicznych. 

Zarządzanie procesem wdrażania pomysłu
Dzięki MindManager możliwe jest płynne przejcie z burzy mózgów do etapu planowania wykonania a następnie wdrożenia. Wszystko to dzieje się w jednym miejscu. Istnieje możliwość używania filtrów, w celu tworzenia nowych widoków i skupienia isę na treści, które mają największe znaczenie

 

Właściwości MindManager for Windows:

 • Zaawansowana opcja dzielenia się mapami (możliwość dzielenia się mapami z każdym, kto chce przejrzeć Twoją pracę, Mind Manager pozwala eksportować mapy w HTML5, dzięki czemu udostępnianie notatek. map, diagramów przepływu, planów projektowych jest niezwykle łatwe. 
 • Potężna integracja (wysyłanie i odbieranie treści między MindManager i innych - ponad 700 aplikacji w chmurze poprzez Zapier)
 • Bardziej dynamiczny szablon (interaktywne mapy, diagramy przepływów, wykresy, zaawansowane filtrowanie niestandardowe widoki, indeks markera do łatwej nawigacji)
 • Lepsze planowanie i zarządzanie projektami (możliwość planowania projektu z MindManager, aby nie przegapić ważnych dat, zwiększenie nacisku na terminy i zależności poprzez wykorzystanie nowego widoku ścieżki krytycznej, dodatkowy filtr na ścieżce krytycznej pozwala na skupiene się na najważniejszych działaniach, które mają wpływ na harmonogram projektu)
 • Więcej wizualizacji (ponad 700 dodanych dodanychdo biblioteki obrazków tematycznych, za pomocą których można wyrazić swoje pomysły i plany. wszystkie szabliny MindManager zostały zaaktualizowane o nowe skalowalne grafiki)
 • Bardziej wygodny (szybkie zapisywanie, pobieranie i udostępnianie plików)
 • Bardziej wydajny (uproszczony proces tworzenia schematu blokowego oraz zwiększenie efektywności procesu mapowania za pomocą ulepszonych narzędzi)

 

Nowości w MindManager 2020 for Windows:

 • Wspólne edytowanie
 • Szybkie przechwytywanie ekranu poza programem (MindManager Snap)
 • Aplikacja mobilna MindManager Go pozwalająca na przeglądanie, wyświetlanie i dyskusje nad mapami na urządzeniach mobilnych
 • Tutoriale w aplikacji
 • Excel Data Mapper – import i analiza danych z Excela w programie MindManager
 • Export do Excela – możliwość dostosowania struktury, organizacji i stylu arkusza kalkulacyjnego podczas eksportu zawartości map do Excela
 • Kalkulacja i śledzenia kosztów projektu
 • Nowe miniatury zdjęć – usprawnione umieszczanie i prezentacja obrazów
 • Szybkie dodawanie ikon i grup znaczników – szybsza kategoryzacja i dodawanie treści
 • Ulepszony Gantt – rozszerzona funkcjonalność Gannt Pro do standardowego narzędzie wykresów Gannt
 • Usprawnione narzędzia do tworzenia schematów blokowych – szybsze budowanie wizualizacji przepływów procesów
 • Ulepszone narzędzia mapowania i wizualizacji – dzięki temu są bardziej intuicyjne, wydajne, efektywniejsze i przyjemniejsze
 
Licencja MindManager for Windows jest nieograniczona czasowo i jest dostępna dla 1 użytkownika.
 
 
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler