Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF

MindManager 2020 for Windows - Perpetual Single User

MindManager 2020 for Windows - Perpetual Single User

Producent: Corel
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(12,30 zł brutto) (12,30 zł brutto)

1 817,20 zł brutto
1 477,40 zł netto

System operacyjnyWindows XP/Vista/7/8/10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://mindjet.com
Polska wersjanie

Opis programu

MindManager jest to kompleksowe narzędzie służące do tworzenia elastycznych map myśli i diagramów, co pozwala na uporządkowanie informacji oraz nowych pomysłów. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie organizacji procesu projektowania. Przy użyciu programu MindManager można również zwizualizować nawet  złożone zagadnienia w bardzo przejrzysty i czytelny sposób. Używanie tego potężnego programu pozwala znacznie efektywniejsze zarządzanie swoją pracą.

Program jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Istnieje również możliwość zakupu oprogramowania przeznaczonego do użytku w systemie Mac OS X. Jednak oprogramowanie ma bardziej ograniczoną funkcjonalność dla Mac.

 

Najważniejsze cechy programu MindManager:

Czytelna wizualizacja
Mapy myśli są wirtualnymi tablicami, w których można przechowywać najlepsze pomysły powstałe w czasie burzy mózgów. Zaletą programu jest również przejrzyste zwizualizowanie sensownych połączeń między poszczególnymi elementami. Dodatkowo można dodawać notatki, linki, hiperłącza i załączniki. 

Organizacja realizacji projektów
Program MindManager pozwala na ustalanie priorytetów i harmonogramu wykonywania zadań. Wystarczy przeciągnąć i upuścić, aby dodać odpowiednie akcje. Narzędzie pozwala na transfer wiedzy, analizę procesów i projektowanie planu działania. MindManager umożliwia również określanie terminów, zasobów i zależności, aby każdy wiedział, co należy wykonać i kiedy. W przypadku nagłej zmiany założeń, istnieje możliwoość prostego i szybkiego wprowadzania korekt.

Efektywna komunikacja
Program wyświetla informacje zwrotne na bieżąco, w celu poprawy jakości spotkań. Użycie narzędzia MindManager w trybie wizualnym pomaga na przejrzyste przedstawienie uczestnikom celów, wymagań biznesowych, założeń projektów budżetu, priorytetów strategicznych. 

Zarządzanie procesem wdrażania pomysłu
Dzięki MindManager możliwe jest płynne przejcie z burzy mózgów do etapu planowania wykonania a następnie wdrożenia. Wszystko to dzieje się w jednym miejscu. Istnieje możliwość używania filtrów, w celu tworzenia nowych widoków i skupienia isę na treści, które mają największe znaczenie

 

Właściwości MindManager for Windows:

 • Zaawansowana opcja dzielenia się mapami (możliwość dzielenia się mapami z każdym, kto chce przejrzeć Twoją pracę, Mind Manager pozwala eksportować mapy w HTML5, dzięki czemu udostępnianie notatek. map, diagramów przepływu, planów projektowych jest niezwykle łatwe. 
 • Potężna integracja (wysyłanie i odbieranie treści między MindManager i innych - ponad 700 aplikacji w chmurze poprzez Zapier)
 • Bardziej dynamiczny szablon (interaktywne mapy, diagramy przepływów, wykresy, zaawansowane filtrowanie niestandardowe widoki, indeks markera do łatwej nawigacji)
 • Lepsze planowanie i zarządzanie projektami (możliwość planowania projektu z MindManager, aby nie przegapić ważnych dat, zwiększenie nacisku na terminy i zależności poprzez wykorzystanie nowego widoku ścieżki krytycznej, dodatkowy filtr na ścieżce krytycznej pozwala na skupiene się na najważniejszych działaniach, które mają wpływ na harmonogram projektu)
 • Więcej wizualizacji (ponad 700 dodanych dodanychdo biblioteki obrazków tematycznych, za pomocą których można wyrazić swoje pomysły i plany. wszystkie szabliny MindManager zostały zaaktualizowane o nowe skalowalne grafiki)
 • Bardziej wygodny (szybkie zapisywanie, pobieranie i udostępnianie plików)
 • Bardziej wydajny (uproszczony proces tworzenia schematu blokowego oraz zwiększenie efektywności procesu mapowania za pomocą ulepszonych narzędzi)

 

Nowości w MindManager 2020 for Windows:

 • Projekty motywów
 • Łatwy w obsłudze edytor motywów
 • Obiekty i inteligentne kształty
 • Narzędzie służące do dostosowywania szerokości i wyglądu szablonów
 • Eksport i publikowanie w formacie  HTML5 & Filtrowanie informacji
 • Smart Rules - automatyczne wyzwalanie zmian w rzeczywistych danych tematycznych
 • Tag View - opcja dająca podgląd ogólnego postępu projektu
 • Widok ikon - rozwinięcie widoku priorytetowego
 • Rozwinięcta funkcja importu
 • Ponad 500 nowych i ulepszonych ikon
 • Ulepszony wygląd menu 
 
Licencja MindManager for Windows jest nieograniczona czasowo i jest dostępna dla 1 użytkownika.
 
 
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler