Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

MindManager 21 for Windows - Perpetual Single User

MindManager 21 for Windows - Perpetual Single User

Producent: Corel
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

1 924,21 zł brutto
1 564,40 zł netto

System operacyjnyWindows 10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://mindjet.com
Polska wersjanie

Opis programu

MindManager jest to kompleksowe narzędzie służące do tworzenia elastycznych map myśli i diagramów, co pozwala na uporządkowanie informacji oraz nowych pomysłów. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie organizacji procesu projektowania. Przy użyciu programu MindManager można również zwizualizować nawet  złożone zagadnienia w bardzo przejrzysty i czytelny sposób. Używanie tego potężnego programu pozwala znacznie efektywniejsze zarządzanie swoją pracą.

Program jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Istnieje również możliwość zakupu oprogramowania przeznaczonego do użytku w systemie Mac OS X. Jednak oprogramowanie ma bardziej ograniczoną funkcjonalność dla Mac.

 

Najważniejsze cechy programu MindManager:

Czytelna wizualizacja

Mapy myśli są wirtualnymi tablicami, w których można przechowywać najlepsze pomysły powstałe w czasie burzy mózgów. Zaletą programu jest również przejrzyste zwizualizowanie sensownych połączeń między poszczególnymi elementami. Dodatkowo można dodawać notatki, linki, hiperłącza i załączniki. Mapy można przeglądać również mobilnie dzięki aplikacji MindManager GO.

Synteza informacji

Zbieranie, łączenie, wyszukiwanie i analiza nawet ogromnych ilości informacji jest proste i intuicyjne, Program pozwala na przechwytywanie i porządkowanie wiedzy i danych z różnych źródeł, w tym także z zewnętrznych. Dostępny jest również wgląd w zintegrowaną relację szczegółów i informacji. Wszystkie linki, dokumenty, dane i zadania mogą być przechowywane w jednym miejscu. Obrazy linki i notatki pozwala przechwytywać MindManager Snap.

Wzmocnienie planów, projektów i procesów

Szeroki wgląd w materiały pozwala na lepsze zorganizowanie swojego czasu i włożonego wysiłku. MindManager pozwala przekształcać pomysły w wykonalne procesy, strategie i plany. Zadania mogą być wzbogacane o informacje o zasobach, terminy i notatki, a postępy w projekcie mogą być odgórnie śledzone.

Współpraca i komunikacja

Wizualizacja pomaga grupie lub zespołowi zidentyfikować o zrozumieć istniejące problemy możliwości, priorytety i cele. Dzięki MindManager udostępnianie ogromnych ilości informacji nie stanowi najmniejszego problemu. Planowanie pozwala ograniczać nieefektywne spotkania i synchronizować wiedzę oraz plany i projekty z klientami czy współpracownikami. Natomiast MindManager for Teams umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym.  

 

Właściwości MindManager for Windows:

 • Zaawansowana opcja dzielenia się mapami (możliwość dzielenia się mapami z każdym, kto chce przejrzeć Twoją pracę, Mind Manager pozwala eksportować mapy w HTML5, dzięki czemu udostępnianie notatek. map, diagramów przepływu, planów projektowych jest niezwykle łatwe. 
 • Potężna integracja (wysyłanie i odbieranie treści między MindManager i innych - ponad 800 aplikacji w chmurze poprzez Zapier)
 • Bardziej dynamiczny szablon (interaktywne mapy, diagramy przepływów, wykresy, zaawansowane filtrowanie niestandardowe widoki, indeks markera do łatwej nawigacji)
 • Lepsze planowanie i zarządzanie projektami (możliwość planowania projektu z MindManager, aby nie przegapić ważnych dat, zwiększenie nacisku na terminy i stawiane wymagania, dzięki zaawansowanym narzędziom zarządzania projektami. Istnieje również możliwość śledzenia dokonanych postępów w jednej przejrzystej komunikacji. Projekty można sortować m.in. pod względem zasobów czy zadań)
 • Bardziej wygodny (szybkie zapisywanie, pobieranie i udostępnianie plików)
 • Bardziej wydajny (uproszczony proces tworzenia schematu blokowego oraz zwiększenie efektywności procesu mapowania za pomocą ulepszonych narzędzi)

 

Nowości w MindManager 21 for Windows:

 • Dodawanie zasobów i tagów do tekstu za pomocą symboli @ oraz #
 • Karty z dodatkowymi informacjami odnośnie danego tematu
 • Ulepszona użyteczność i produktywność – ponad 30 poprawek w tym kodowanie kolorami zasobów, uproszczone przewijanie w poziomie, dostosowania przyciągania do siatki i wiele innych
 • Usprawniona integracja z Microsoft Word – w pełni przeprojektowanie narzędzie do importowania i eksportowania z programu Word
 • Ulepszone Map Roll Ups – zbieranie danych z wielu źródeł w jednym miejscu
 • Miejsca importu i eksportu – import i eksport dowolnych obsługiwanych typów plików z i do takich miejsc jak OneDrive, Dysk Google czy SharePoint
 • Nowe kształty obiektów – dodane zostały bloki, strzałki, jodełki, równoległoboki i trapezoidy
 • Ulepszony MindManager GO – bezpłatna aplikacja do przeglądania na urządzeniach mobilnych
 • Ulepszony MindManger Snap – przechwytywania, odbieranie i udostępnianie treści z dowolnego miejsca przez komputer, przeglądarkę Chrome lub urządzenie mobilne.
 • Team Snap - umożliwia tworzenie i zarządzanie kolejkami Snap dla wielu użytkowników
 • MindManager dla MicrosoftTeams – wspólna edycja map, zarządzanie pulpitami nawigacyjnymi zespołu oraz śledzenie zadania i projektów w aplikacji Teams
 • Przeprojektowane slajdy i prezentacje – możliwość tworzenia diagramów na poszczególnych slajdach, dodawanie informacji z wielu map, przechowywanie lokalnie lub w chmurze
 
Licencja MindManager for Windows jest nieograniczona czasowo i jest dostępna dla 1 użytkownika.
 
 
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler