Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

MindManager Enterprise - Perpetual

MindManager Enterprise - Perpetual

Producent: Corel
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

11 034,33 zł brutto
8 971,00 zł netto

Cennik jednostkowy
5-9 » 2 206,87 zł
10-49 » 1 808,72 zł
50-> » 1 653,74 zł
System operacyjnyWindows 10, Mac OS X 10.13 - 11.10
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://mindjet.com
Polska wersjanie

Opis programu

MindManager jest to kompleksowe narzędzie służące do tworzenia elastycznych map myśli i diagramów, co pozwala na uporządkowanie informacji oraz nowych pomysłów. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie organizacji procesu projektowania. Przy użyciu programu MindManager można również zwizualizować nawet  złożone zagadnienia w bardzo przejrzysty i czytelny sposób. Używanie tego potężnego programu pozwala znacznie efektywniejsze zarządzanie swoją pracą.

Program jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Istnieje również możliwość zakupu oprogramowania przeznaczonego do użytku w systemie Mac OS X. Jednak oprogramowanie ma bardziej ograniczoną funkcjonalność dla Mac.

 

Najważniejsze cechy programu MindManager:

Czytelna wizualizacja

Mapy myśli są wirtualnymi tablicami, w których można przechowywać najlepsze pomysły powstałe w czasie burzy mózgów. Zaletą programu jest również przejrzyste zwizualizowanie sensownych połączeń między poszczególnymi elementami. Dodatkowo można dodawać notatki, linki, hiperłącza i załączniki. Mapy można przeglądać również mobilnie dzięki aplikacji MindManager GO.

Synteza informacji

Zbieranie, łączenie, wyszukiwanie i analiza nawet ogromnych ilości informacji jest proste i intuicyjne, Program pozwala na przechwytywanie i porządkowanie wiedzy i danych z różnych źródeł, w tym także z zewnętrznych. Dostępny jest również wgląd w zintegrowaną relację szczegółów i informacji. Wszystkie linki, dokumenty, dane i zadania mogą być przechowywane w jednym miejscu. Obrazy linki i notatki pozwala przechwytywać MindManager Snap.

Wzmocnienie planów, projektów i procesów

Szeroki wgląd w materiały pozwala na lepsze zorganizowanie swojego czasu i włożonego wysiłku. MindManager pozwala przekształcać pomysły w wykonalne procesy, strategie i plany. Zadania mogą być wzbogacane o informacje o zasobach, terminy i notatki, a postępy w projekcie mogą być odgórnie śledzone.

Współpraca i komunikacja

Wizualizacja pomaga grupie lub zespołowi zidentyfikować o zrozumieć istniejące problemy możliwości, priorytety i cele. Dzięki MindManager udostępnianie ogromnych ilości informacji nie stanowi najmniejszego problemu. Planowanie pozwala ograniczać nieefektywne spotkania i synchronizować wiedzę oraz plany i projekty z klientami czy współpracownikami. Natomiast MindManager for Teams umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym.  

 

Właściwości Mindjet Enterprise jest pakietem, w którego skład wchodzą następujące narzędzia:

  • MindManager 21 for Windows
  • MindManager 13 for Mac
  • Mindjet Software Assurance and Support, MindManager Reader (Windows & Mac) & MindManager Server App for SharePoint
 
Uwaga:
Program jest dostępny dla przedsiębiorstw z zespołami od 5 użytkowników.  W przypadku zainteresowania zakupem większej ilości licencji prosimy o kontakt.
 
Licencja jest dożywotnia.
 
 
W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
 
Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler