Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

MyEclipse Professional

MyEclipse Professional

Producent: Genuitec, LLC
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

349,69 zł brutto
284,30 zł netto

System operacyjnyWindows 7/8/10, Mac OS (10.9 lub nowszy), Linux
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji1-2 dni
Strona programuhttp://genuitec.com/products/
Polska wersjanie

Opis programu

My Eclipse firmy Genuitec jest potężnym edytorem IDE Java EE opartym o środowisko Eclipse służącym do podglądu kodu źródłowego. Jest to najlepsze narzędzie dla programistów pozwalające na dynamiczne tworzenie profesjonalnego front-end oraz back-end mających znaczące znaczenie w dzisiejszych przedsiębiorstwach.

Oprogramowanie My Eclipse dostarcza wszystko to co jest potrzebne do pisania zaawansowanych aplikacji przy użyciu najnowszych technologii. Najnowsza wersja programu zawiera wbudowane biblioteki i kreator, narzędzia bazodanowe, popularne złącza serwera aplikacji, wbudowany serwer Tomcat, funkcję raportowania oraz wiele innych.

W najnowszych wersjach oprogramowania firmy Genuitec można wyróżnić następujące właściwości: wyjątkowa obsługa Angular, JSjet łącznie z debugowaniem JavaScript, natychmiastowy widok zmian w kodzie HTML oraz podgląd kodu w Live Preview. 

Program jest kompatybilny z systemami operacyjnymi: Windows, Linux oraz Mac OS X oraz z systemami baz danych. Narzędzie przyjazne w użytkowaniu posiadające intuicyjny interfejs.

W ramach subskrypcji użytkownik ma dostęp do darmowego wsparcia technicznego online (uważanego przez wielu klientów za najlepszy w branży), forum dyskusyjnego oraz FAQ, a także do obszernej biblioteki materiałów edukacyjnych zawierających demo, podręczniki, oraz informacje dostarczone przez użytkowników.

Jeśli ktoś nie czuje się jeszcze przekonany do używania MyEclipse, to istnieje możliwość zainstalowania i wypróbowania wersji testowej. Darmowa, 30 dniowa wersja próbna jest możliwa do pobrania ze strony producenta.

Program MyEclipse posiada dostęp do wielu najnowszych wtyczek (Subclipse, Clearcase, Findbugs). Dodatkowo umożliwia posiada opcję podświetlania składni, co pozwala na szybkie zlokalizowanie danego fragmentu kodu. Czasami najmniejsze funkcje mogą znacznie zaoszczędzić czas. Kolejnym elementem jest standard Maven w projektach. Dzięki MyEclipse można zarządzać projektami z Maven bez potrzeby wychodzenia z Java IDE.

Oprogramowanie firmy Genuitec posiada narzędzia dla deweloperów baz danych opierające się na: Spring, JPA, Hibernate oraz POJOS. Dodatkowa możliwość tworzenia modeli wizualnych ER oraz posiadanie wbudowanej bazy danych Derby.

MyEclipse jest to narzędzie usprawniające pracę w zespole, które prowadzi do poprawy wydajności i jakości kodu. Dzięki programowi możliwe jest udostępnianie fragmentów kodu w celu omawiania błędów z pozostałymi członkami zespołu. 

 

Obecnie program MyEclipse dostępny jest w czterech wersjach: StandardProfessionalBlue oraz Spring.

MyEclipse Professional jest to solidny pakiet narzędzi zawierający najnowsze technologie do tworzenia zaawansowanych aplikacji firmowych i nowoczesnych interfejsów WWW.

Wersja MyEclipse Professional posiada następujące funkcjonalności: 

 • Wszystkie cechy tak jak licencja Standar
 • CodeMix
 • Obsługa Angular i TypeScript
 • Standard Spring Development (wyłączając Scaffolding)
 • Zaawansowane debugowanie JavaScript
 • Live Preview (podgląd na żywo)
 • RESTful Web Services
 • Zaawansowane narzędzia bazodanowe (wyłączając zaawansowane wsparcie DB2)
 • Zaawansowana obsługa Maven
 • Raportowanie w przedsiębiorstwie
 • Modelowanie UML 1 oraz UML 2

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler