Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

 • Dr.Web CureIT
 • Flip PDF
 • Dr.Web

SecureCRT - 1 year of updates

SecureCRT - 1 year of updates

Producent: VanDyke Software
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

534,68 zł brutto
434,70 zł netto

Cennik jednostkowy
1 » 534,68 zł
2-9 » 513,03 zł
10-24 » 496,92 zł
25-49 » 475,27 zł
50-> » 448,21 zł
System operacyjnyWindows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://www.vandyke.com/products/securecrt/index.html
Polska wersjanie

Opis programu

SecureCRT jest programem do bezpiecznego zdalnego dostępu do systemów operacyjnych Unix i Linux. Produkt firmy VanDyke Software łączy solidną emulację terminala z silnym szyfrowaniem, integralnością danych oraz opcjami uwierzytelniania Secure Shell. Program zapewnia bezpieczny, zdalny dostęp, transfer plików i tunelowanie danych. Obsługuje protokoły SSH1, SSH2, Telnet, Rlogin, Tapi, a także serial RS232C. Nie ważne czy szukasz alternatywy dla Telnet z potwierdzonym bezpieczeństwem i zarządzaniem sesją czy bardziej wyrafinowanego i uniwersalnego narzędzia zdalnego dostępu w celu zwiększenia wydajności. SecureCRT jest aplikacją, w której możesz robić to wszystko nie wychodząc z niej.

Kluczowe zalety produktu:

 • Bezpieczny dostęp do biznesowych aplikacji pod UNIX, Linux, lub VMS z komputera z systemem Windows – zastosowanie bogatego wsparcia emulacji VT100/102/220, ANSI, SCO ANSI, Wyse 50/60, Xterm, oraz konsoli Linux.
 • Konfiguracja, zarządzanie i personalizacja od 1 do 5000 sesji z pełna kontrolą nad mapowaniem kluczy, kolorami, czcionkami, itd.
 • Dostęp do pełnego wyboru urządzeń sieciowych z jednego klienta z protokołami SSH2, SSH1, Telnet, Telnet/SSL, Serial, i innymi
 • Korzystanie z wysoko wydajnego interfejsu użytkownika z funkcjami oszczędzającymi czas takimi jak uruchamianie wielu sesji, sesje w zakładkach, klonowanie sesji, pasek przycisków dla często powtarzanych komend i mapowane klawisze. 
 • Bazuje na standardowym protokole Secure Shell do szyfrowanego logowania i danych sesji, posiada elastyczne opcje autoryzacji i opcjonalnie szyfry]owanie FIPS 140-2.
 • Automatyzacja powtarzalnych zadań w SecureCRT poprzez wykonywanie skryptów VBScript, JScript lub PerlScript. Funkcja Script Recorder przerabia sekwencje wciśniętych klawiszy na skrypt VBScript. 
 • Transfer plików pomiędzy urządzeniami sieciowymi poprzez protokoły SFTP lub Xmodem, Ymodem oraz Zmodem. 
 • Mniejsza ilość czynności do wykonania poprzez bliską integrację SecureCRT oraz klienta transferu  SecureFX ze współdzieleniem sesji i ustawieniami, które pozwolą uruchamiać SFTP, FTP, SCP oraz sesje transferu plików FTP/SSL bez ponownego wprowadzania hasła.
 • SecureCRT obsługuje podgląd programów na żywo na pasku zadań. Przetestowany pod kątem zgodności z Windows 7.


Nowe opcje wyświetlania zakładek  
Możliwość samodzielnego ustawienia w jaki sposób mają być wyświetlane wskaźniki stanu w zakładkach poprzez wybór ikon i kolorów tła zakładek. Pasek zakładek można teraz umieścić na dole okna SecureCRT co pozwoli na własne ustawienie obszaru roboczego.

Powiadomienie o braku aktywności sesji    
Nowy wskaźnik stanu braku aktywności pozwoli wizualnie śledzić aktywność w sesji podczas pracy z wieloma zakładkami.

Podświetlanie słów kluczowych w czasie rzeczywistym
Słowa kluczowe są podświetlane w oknie sesji, aby zidentyfikować błędy w logach lub transmisji strumieniowej oraz w celu podświetlenia wpisanych komend.

Transfer plików metodą przeciągnij i upuść    
Umożliwia szybsze rozpoczęcie transferu plików SFTP poprzez przeciąganie i upuszczanie plików i folderów na zakładkę SFTP.  Można to także robić używając zakładki sesji, dokonując wyboru pomiędzy ASCII, Xmodem, Ymodem oraz Zmodem.

CTRL+klik na URL     
Otwieranie URL kombinacją CTRL+klik przy użyciu nowej opcji.  Podczas pracy z przewijanym tekstem umożliwia to szybsze otwieranie URL.

Nowe opcje wyświetlania oraz motywy    
Uaktualniony wygląd interfejsu użytkownika zawiera szereg nowych motywów.

Bardziej przejrzysty i elastyczny pasek przycisków
   
Przyciski łatwiej jest teraz zidentyfikować poprzez automatyczną zmianę rozmiaru. Wyświetlane są tylko skonfigurowane przyciski, co powoduje uporządkowany widok paska.

Szersza obsługa Unicode
Obsługa Unicode została rozbudowana o możliwość wyświetlania zestawów znaków z wielu języków, poprawiono obsługę języków, w których czyta się od prawej do lewej oraz wiele innych szczegółów.

Rozbudowane skrypty
Możliwości skryptu programu SecureCRT rozszerzono o nowe opcje w szczególności do zastosowania z zaszyfrowanymi hasłami i możliwością pisania wiadomości.

Łatwy dostęp do Amazon EC2 przy pomocy kluczy EC2
Aby uzyskać dostęp do usługi Amazon Elastic Compute Cloud do autoryzacji wymagany jest prywatny klucz, co ułatwia użycie kluczy  Amazon EC2.

Uwaga: W sklepie Softnow dostępna jest także możliwość zakupu SecureCRT - 3 year of updates. Zainteresowanych zapraszamy do złożenia zapytania o program

 

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler