Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

WinEdt Personal License

WinEdt Personal License

Producent: WinEDT
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość Wariant
(18,45 zł brutto) (18,45 zł brutto)

590,40 zł brutto
480,00 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://winedt.com
Polska wersjanie

Opis programu

WinEdt (shareware) to bardzo wydajny i uniwersalny edytor tekstowy działający w systemie Windows z mocną predyspozycją do tworzenia dokumentów typu [La]TeX .

WinEdt jest często używany jako interfejs do pracy z kompilatorami i systemami pisania kodów, jak  TeX, HTML lub NSIS (Nowość!). Schematy podświetlania WinEdt mogą zostać dostosowane do rożnych trybów a jego funkcjonalność sprawdzania poprawności pisania obsługuje wiele języków. Program posiada słowniki (z listami słów) dla wielu języków dostępnych do ściągnięcia ze strony społecznościowej WinEdt - www.winedt.org.

WinEdt jest programem odpowiednim do wszystkich zastosowań, w których potrzebny jest uniwersalny i solidny edytor tekstowy. Został specjalnie skonfigurowany i zaprojektowany, aby bezproblemowo integrować się z systemem TeX (takim jak na przykład MiKTeX lub TeX Live). Dokumentacja WinEdt nie obejmuje szczegółowo tematów związanych z TeX. Wstępne informacje oraz podręczniki na temat składni w [La]TeX, jak również linki do innych zalecanych akcesoriów, dostępne są na serwisie społecznościowym  TeX's Community Site (TUG).

Nowość: WinEdt 6
WinEdt w wersji 5 był powszechnie używany przez prawie dziewięć lat i nadszedł czas, aby go udoskonalić. Producent podjął starania aby poradzić sobie z kilkoma znanymi problemami i rozpocząć projekt WinEdt 6. Przed przystąpieniem do instalacji wersji WinEdt 6, należy przeczytać następujące, ważne informacje związane z upgradem:

WinEdt 6 instaluje się równolegle do WinEdt 5. Można więc w dalszym ciągu używać wersji WinEdt 5 , jak również odinstalować tylko wersję WinEdt 6 jeśli ktoś woli używać tej starszej. Nie należy próbować nadpisywać wersji WinEdt 6 na zainstalowaną w systemie wersję WinEdt 5.x

* Interfejs w wersji 6 WinEdt (pasek narzędzi) został zmieniony. Teraz używamy tylko jednego przycisku, aby wybrać i uruchomić wybrany przez użytkownika TeX Compiler. Rozwijane menu pozwala na wybór pomiędzy PDFLaTeX, LaTeX, XeTeX, TeX, AMSTeX, etc... Po dokonaniu wyboru można rozpocząć pracę z wybranym kompilatorem po kliknięciu na przycisk.
* Nowy interfejs zawiera również wrażliwe na kontekst przyciski Compile oraz Preview. Ich znaczenie dla dokumentów TeXmoże zostać skonfigurowane poprzez interfejs Execution Modes Interface...
* Filtry konfiguracyjne są używane, aby pozycje w Menu oraz paskach narzędzi były widoczne lub niewidoczne, zależnie od wybranej konfiguracji (MiKTeX, Tex Live, HTML, etc...)
* Aplikacje konsoli są z definicji we własnym oknie konsoli WinEdt's. Można to samodzielnie ustawić poprzez interfejs Execution Modes.
* Funkcja podświetlanie pozwala teraz na wyszczególnienie kolorów tła czułego na środowisko
* Obsługa kompilowania dokumentów MetaPost oraz Documented LaTeX (DTX)...
* I wiele innych..

WAŻNE: wszystkie obrazy i ikony używane przez program WinEdt zostały na nowo zaprojektowane a ogólny wygląd WinEdt oraz zawartość jego GUI zmieniła się w znacznym zakresie (poświęcono temu wiele godzin pracy).

REJESTRACJA:
WinEdt 6 wymaga nowego numeru rejestracyjnego. Można oczywiście skorzystać z wersji testowej sprawdzić czy użytkownik woli korzystać właśnie z niej, czy może jednak z wersji starszej  WinEdt 5.x. Jeśli ktoś zdecyduje się na opcje upgrade do wersji WinEdt 6 , a posiada już licencję na wersję WinEdt 5, powinien nabyć licencje na upgrade ze strony producenta www.winedt.com . Wyjątkiem będą tu użytkownicy (na indywidualną prośbę) którzy kupili nowe licencje lub upgrade w ciągu ostatniego roku oraz użytkownicy regularnie współpracujący z  winedt.org, lub w jakiś sposób pomagają w rozwijaniu projektu WinEdt .
 

 

Zobacz także:
WinEdt Site License EDU
WinEdt Site License Business/Govt

Pełna oferta WinEdt

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler