Szukaj

Zapytanie o program

Brak programu w naszej ofercie? zapytaj o niego! Zdobędziemy go dla Ciebie!


Wyślij zapytanie »

Katalog

Producenci

Kontakt

  • Dr.Web CureIT
  • Flip PDF
  • Dr.Web

WinEdt Site License Business/Govt

WinEdt Site License Business/Govt

Producent: WinEDT
Kategoria: Programowanie i diagnostyka

Ilość Wariant
(14,76 zł brutto) (14,76 zł brutto)

1 829,38 zł brutto
1 487,30 zł netto

System operacyjnyWindows XP, Windows Vista, Windows 7
Licencjana wersję programu
Forma licencjielektroniczna
Sposób dostawypoczta e-mail
Koszt dostawy0 zł
Czas realizacji2-5 dni
Strona programuhttp://winedt.com
Polska wersjanie

Opis programu

WinEdt (shareware) to bardzo wydajny i uniwersalny edytor tekstowy działający w systemie Windows z mocną predyspozycją do tworzenia dokumentów typu [La]TeX .

WinEdt jest często używany jako interfejs do pracy z kompilatorami i systemami pisania kodów, jak  TeX, HTML lub NSIS (Nowość!). Schematy podświetlania WinEdt mogą zostać dostosowane do rożnych trybów a jego funkcjonalność sprawdzania poprawności pisania obsługuje wiele języków. Program posiada słowniki (z listami słów) dla wielu języków dostępnych do ściągnięcia ze strony społecznościowej WinEdt - www.winedt.org.

WinEdt jest programem odpowiednim do wszystkich zastosowań, w których potrzebny jest uniwersalny i solidny edytor tekstowy. Został specjalnie skonfigurowany i zaprojektowany, aby bezproblemowo integrować się z systemem TeX (takim jak na przykład MiKTeX lub TeX Live). Dokumentacja WinEdt nie obejmuje szczegółowo tematów związanych z TeX. Wstępne informacje oraz podręczniki na temat składni w [La]TeX, jak również linki do innych zalecanych akcesoriów, dostępne są na serwisie społecznościowym  TeX's Community Site (TUG).

Nowość: WinEdt 6
WinEdt w wersji 5 był powszechnie używany przez prawie dziewięć lat i nadszedł czas, aby go udoskonalić. Producent podjął starania aby poradzić sobie z kilkoma znanymi problemami i rozpocząć projekt WinEdt 6. Przed przystąpieniem do instalacji wersji WinEdt 6, należy przeczytać następujące, ważne informacje związane z upgradem:

WinEdt 6 instaluje się równolegle do WinEdt 5. Można więc w dalszym ciągu używać wersji WinEdt 5 , jak również odinstalować tylko wersję WinEdt 6 jeśli ktoś woli używać tej starszej. Nie należy próbować nadpisywać wersji WinEdt 6 na zainstalowaną w systemie wersję WinEdt 5.x

* Interfejs w wersji 6 WinEdt (pasek narzędzi) został zmieniony. Teraz używamy tylko jednego przycisku, aby wybrać i uruchomić wybrany przez użytkownika TeX Compiler. Rozwijane menu pozwala na wybór pomiędzy PDFLaTeX, LaTeX, XeTeX, TeX, AMSTeX, etc... Po dokonaniu wyboru można rozpocząć pracę z wybranym kompilatorem po kliknięciu na przycisk.
* Nowy interfejs zawiera również wrażliwe na kontekst przyciski Compile oraz Preview. Ich znaczenie dla dokumentów TeXmoże zostać skonfigurowane poprzez interfejs Execution Modes Interface...
* Filtry konfiguracyjne są używane, aby pozycje w Menu oraz paskach narzędzi były widoczne lub niewidoczne, zależnie od wybranej konfiguracji (MiKTeX, Tex Live, HTML, etc...)
* Aplikacje konsoli są z definicji we własnym oknie konsoli WinEdt's. Można to samodzielnie ustawić poprzez interfejs Execution Modes.
* Funkcja podświetlanie pozwala teraz na wyszczególnienie kolorów tła czułego na środowisko
* Obsługa kompilowania dokumentów MetaPost oraz Documented LaTeX (DTX)...
* I wiele innych..

WAŻNE: wszystkie obrazy i ikony używane przez program WinEdt zostały na nowo zaprojektowane a ogólny wygląd WinEdt oraz zawartość jego GUI zmieniła się w znacznym zakresie (poświęcono temu wiele godzin pracy).

REJESTRACJA:
WinEdt 6 wymaga nowego numeru rejestracyjnego. Można oczywiście skorzystać z wersji testowej sprawdzić czy użytkownik woli korzystać właśnie z niej, czy może jednak z wersji starszej  WinEdt 5.x. Jeśli ktoś zdecyduje się na opcje upgrade do wersji WinEdt 6 , a posiada już licencję na wersję WinEdt 5, powinien nabyć licencje na upgrade ze strony producenta www.winedt.com . Wyjątkiem będą tu użytkownicy (na indywidualną prośbę) którzy kupili nowe licencje lub upgrade w ciągu ostatniego roku oraz użytkownicy regularnie współpracujący z  winedt.org, lub w jakiś sposób pomagają w rozwijaniu projektu WinEdt .
 

Zobacz także:
WinEdt Personal License
WinEdt Site License EDU

Pełna oferta WinEdt

Cyberlink WinRAR Uniblue Dameware Lansweeper Ritlabs Extensoft Foxit Devart Xilisoft Techsmith Agisoft Zamana MindManager Aspose Terminal Works TeamViewer Gold Authorized Gold Partner Peassler